«ОРАТОР-МАЙСТЕР»

27-28 липня у Києві

Тренінг відкриє у Вас вміння використовувати мову,
впевненість та харизму у досягненні цілей.

2 дні практики та трансформації

Залишити заявку

Після тренінгу Ви свідомо використовуватимете ораторську майстерність, щоб говорити, виступати й презентувати себе переконливо.

Дмитро навчається у кращих тренерів Світу

Брайан Трейсі

Радіслав Гандапас

Аллан Піз

Маршалл Голдсміт

Іцхак Пінтосевич

Ентоні Роббінс

Радіслав Гандапас

Володимир Довгань

Ігор Манн

Сергій Азімов

Над чим будемо працювати?

1

Розкутість

Годі соромитися, бути скромним і боятися виступати! Страхи дуже обмежують наші можливості. Я навчу вас того, як керувати своїм станом та як отримувати задоволення від самого процесу спілкування / виступу.

2

Симпатія

Для того, щоб бути гарним оратором, насамперед потрібно добре володіти собою. Ми закріпимо та посилимо базові ораторські навички, навчимося викликати симпатію та утримувати увагу будь-якої аудиторії.

3

Самопрезентація

Одиниці можуть презентувати себе красиво та якісно, але ж це одна з найважливіших навичок сучасної людини. Це те, що Ви робите щодня! Я допоможу вам навчитися справляти чудове враження на оточення з перших секунд спілкування!

4

Імпровізація

Ступор під час промови, страх сказати щось не те, труднощі з висловленням думок... Я передам вам 3 секрети красивої імпровізації. Ми навчимося легко та цікаво викладати думки на будь-яку тему, а також швидко готувати промову.

5

Мотивація

Ми постійно когось до чогось мотивуємо, і це стосується не лише продажу. Ви покроково освоїте майстерність переконання й навчитеся працювати з важкою аудиторією.

ВАЖЛИВО! Тренінг трансформує мислення, поведінку та зміцнить Вашу впевненість у собі!

Фотозвіт з минулих інтенсивів

Ви станете сертифікованим оратором, який:

Уміє цікаво та переконливо висловлювати думки на будь-яку тему

Уміє керувати своїми емоціями та емоціями аудиторії

Досягає будь-яких цілей за допомогою ораторської майстерності

Тисячі учнів назвали цей інтенсив — найкращим

Максим Леонов

Максим Леонов
розробник програмного забезпечення

Катерина Фатула

Катерина Фатула
HR компанії Allo

Ольга Романченко

Ольга Романченко
Керівник компанії

Ярослав Ваган

Ярослав Ваган
студент

Анастасія Іванова

Анастасія Іванова
СММ — менеджер

Олександр Кузнецов

Олександр Кузнецов
менеджер

Ігор Бигдан

Ігор Бигдан
тренер, керівник компанії

Вікторія Бордюг

Вікторія Бордюг
частный предприниматель

Андрій Нестеренко

Андрій Нестеренко
Digital-специалист

Сергій Семенякин

Сергій Семенякин
тренер по навчанню і розвитку персоналу

Дмитро, мабуть, найкращий тренер ораторської майстерності! Після проходження першого курсу завдяки отриманим навичкам я зміг отримати роботу своєї мрії. Тренінги Дмитра спрямовані не тільки на придбання ораторських навичок, але і на звільнення від затискачів і страхів публічних виступів. Проста подача, доброзичлива атмосфера, повторення— лише кілька переваг тренінгів Дмитра.

Діма, величезне ДЯКУЮ!!! Це був один із найкращих тренінгів, які я відвідувала! Ми отримали хороші знання та навички, плюс величезний заряд мотивації та емоцій! Ви створюєте приголомшливу атмосферу і даєте реальні вміння публічних виступів! Це були чудові два дні! Хлопці, всім рекомендую- це того варте!!!! Діма, ще раз, дякую!!!

У мене було два найбільші бар'єри — очі та руки. Діма їх зняв!!! На другій годині інтенсивно! Я відвідую багато різних інтенсивів, тренінгів, семінарів, майстер класів. Але ні один з них за продуктивності та корисності не порівняється з інтенсивом Дмитра!!!!! Це нереально круто! Атмосфера, подання матеріалу, вправи. А найцінніше це те, що ти відразу бачиш результат. Дімо, дякую тобі за твоє працю, за досвід яким ти ділишся. За твою відкритість. За твоє вміння доносити інформацію до кожного.

Шкодаю лише про…одно…Про те,що не зміг відвідати інтенсив «Оратор за 2 дня» ще кілька років тому. Діма - справжній професіонал і фанат своєї справи, який всього за два дні зміг приділити належну увагу абсолютно кожному в групі і навчити справлятися зі своїми страхами. Тренінги Діми це щось більше і важливіше ніж просто тренінги з ораторського мистецтва… Приходьте і вчитеся отримувати кайф від публічних виступів

Той самий, класний підхід до навчання! Це було справді дуже цікаво, максимально корисно та легко! Ніякої непотрібної інформації, нудних фактів чи незрозумілих відступів, все в ідеальній формі і з наповненим змістом! Багато практик! І вона теж побудована з масою класних фішок! Структура просто +++, постійні висновки, потрібні акценти, паузи, перемикання уваги! Дякуємо!

Відгук про тренінг це не зовсім те слово, яким можна охарактеризувати отриманий мною результат і враження, саме те, навіщо я туди і прийшов. Вже 13 років я працюю в продажах, з них 11 в управлінні продажами і людьми на різних рівнях і етапах. На тренінг прийшов з конкретними запитами і бажанням їх вирішити: візуальний контакт, паузи, емоційна складова складової розмови. Ідеально — усьому цьому я навчився, ці навички я успішно розвиваю і роблю своїми звичками. І все це за два дні! Дмитро реально молодець, професіонал, майстерний оратор і вмілий учитель. Він вміє зробити саме так, як в цій китайській мудрості: скажи мені і я забуду, покажи мені і, можливо, я запам'ятаю. Але втягни мене — і я зрозумію!

Я думав, що прийшов до Дмитра вже підготовленим, бо щотижня проводжу навчальні програми в своїх офісах, а також періодично виступаю зі своїм семінаром. Я глибоко помилявся!!! Дмитро спочатку вказав нам акуратно, люблячи на наші численні помилки і за два дні навчив нас технікам, які сам відточував роками. Дмитро справжній майстер своєї справи—і оратор прекрасний і Ритор — вчитель ораторів. Я обов'язково пройду всі три ступені ораторської майстерності від Гуру — Дмитра Бузовського!!!

Завжди думала, що публічні виступи — то не моє... Але настільки прості речі відкрились мені на інтенсиві, а головне дієві! Було легко, але водночас важко. Було весело, МЕГА цікаво. Це НЕ тренінг — це зміна думок і відношення до виступів. Діма, дякую за насичені 2 дні!!! Та до зустрічі!!!

Я — людина, яка з великою часткою скептицизму ставитися до яких-небудь тренінгів, навчань, настанов і т.ін. При цьому сміливо кажу: Дмитро це той, хто необхідний не тільки мені, він потрібний усім! Неважливо хто Ви і чим займаєтеся. Дмитро дає непросто інформацію, він терпляче структурує знання на поличках у Вашій голові, при цьому, не даючи їм покритися пилом, допомагає всім цим користуватися. Дякую! Явно ще побачимось!

Друзі, рекомендую відвідати тренінг Дмитра! Результати в наявності. Змінюється думка і починаєш розуміти, що це справді працює на 120%. Дуже круто, драйвово та ефективно!

Відгук блогера та дизайнера Олени про ораторський курс Бузовського Оратор мастер

Відео з процесу навчання

ПЛАН НАВЧАННЯ

 • 9:30

  Реєстрація

  Видаємо методички, ручки, бейджики

 • 10:00

  Початок навчання

 • 18:30

  Закінчення навчального дня

Чотири кава-брейки: 20 хв, 10 хв 60 хв, 10 хв

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Київ
Київ, вул. Болсуновська, 13-15 IQ business center

Вартість тренінгу

Оберіть необхідне місто і дату
Базовий
Стандарт
Максимум
Участь у 2-денному інтенсивності
Методичка, ручка, матеріали
Кава-брейки
Відео До та Після, розбір з тренером
2-тижнева підтримка після тренінгу в закритому чаті
Список корисної літератури та відео-уроки
Часовий груповий урок в скайпі для закріплення матеріалу + доступ до запису уроку
Особиста годинна консультація тренера

«Оратор-майстер»

Залишайте заявку і приготуйтеся до найцікавіших і продуктивних вихідних.

Залишити заявку

«Оратор-майстер»

Залишайте заявку і приготуйтесь до найцікавіших і продуктивних вихідних

Залишити заявку

Дякую за заявку!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Ок