Дводенний тренінг-інтенсив із майстерності говорити, виступати та володіти собою

«Оратор за 2 дні»

Це не лекція, не майстер-клас, не семінар. Це найрезультативніший ораторський інтенсив в Україні за відгуками тисяч учнів!

Залишити заявку

«Оратор за 2 дні»

Відео-звернення тренера

Дмитро Бузовський  — тренер,  який навчає говорити та  виступати якісно. Тисячі учнів назвали його інтенсиви - найкращими у своєму житті.

Мета тренінгу  — навчитися керувати
 своїм мовленням, упевненістю та симпатією аудиторії

Ви не вивчатимете лише ораторські техніки  — це застарілий підхід.

За 2 дні Ви насамперед навчитеся володіти собою та своїм упевненим станом

Цей тренінг — не лише для виступів. «Оратор за 2 дні» — це перезавантаження вашого стану та ораторських навичок на все життя!

2

Дні

30

Учасників

48

Вправ

100%

Практичності

Для чого Вам «Оратор за 2 дні»?

СТРАХИ ТА СТУПОРИ 

 • Ви відчуваєте неконтрольований страх перед спілкуванням, виступом, відео-записом
 • Вам важко підбирати слова, імпровізувати без «е-е-е», говорити структуровано
 • Не завжди вдається коротко висловити думки, щось пояснити, тримати увагу аудиторії

БАЖАННЯ СТАТИ ЛЮДИНОЮ 

 • Яка вміє говорити виразно та цікаво на будь-яку тему
 • Яка вміє впевнено виступати перед аудиторією або камерою
 • Яка викликає симпатії людей та привертає можливості

ЩО ВИ ЗАСВОЇТЕ ЗА 2 ДНІ?

Уміння керувати собою

 • БОЮСЬ ВИСТУПАТИ. Ви навчитеся контролювати впевненість перед аудиторією чи камерою, навіть, якщо до інтенсиву вважали себе дуже сором’язливою людиною.
 • ГОВОРЮ МОНОТОННО. Ви навчитеся використовувати паузи замість “е-е-е”, володіти інтонацією та мовою тіла так, щоб викликати симпатії людей та тримати їх увагу.
 • НЕ ЗНАЮ, ЩО КАЗАТИ. Ви не просто навчитеся вільно імпровізувати на будь-яку тему, ви зможете темою залучати людей як це роблять професіонали.

Уміння керувати аудиторією

 • ХОЧУ ПОДОБАТИСЯ. Ви зрозумієте, як з перших секунд викликати симпатію та довіру у аудиторії тим, ЯК та Що ВИ говорите. ВИ навчитеся говорити красиво.
 • ХОЧУ ЗАЦІКАВЛЮВАТИ. Ви навчитеся викликати у людей бажання Вас слухати, а також підтримувати це бажання весь час виступу або спілкування.
 • ХОЧУ МОТИВУВАТИ. Ви оволодієте формулою мотивації людей на потрібні рішення та дії. Ви навчитеся не просто говорити, а свідомо впливати своїми словами.

Ви прокачаєте свою харизму й покроково освоїте базу, яку використовуватимете щодня.

Спілкування

Зйомки

Продажі

Виступи

Тренер

Дмитро Бузовський

Тренер № 1 в Україні з ораторської майстерності за відгуками тисяч учнів, рекордсмен із публічних виступів. Автор інтенсивної методики навчання.

За 16 років пройшов шлях від людини з трьома порушеннями мовлення до тренера-рекордсмена з ораторської майстерності з авторською методикою

Дмитро — єдиний тренер із комунікації в країні, який проводить навчання в інших країнах: Італія, Німеччина, Туреччина, Кіпр.

За 11 років випустив 186 груп інтенсиву «Оратор за 2 дні», який тисячі учнів назвали найкращим інтенсивом у своєму житті.

Йому довіряють навчання такі гіганти, як: UKLON, ROZETKA, КИЇВСТАР, ALLO, TOYOTA, JYSK, EPAM, LABA, УКРСИББАНК, АЛЯСКА та ін.

Якщо ви потрапите до Дмитра, то заощадите місяці й роки на вивчення майстерності комунікації. Дмитро вміє навчати швидко та легко.

16 років

досліджує та практикує ораторську майстерність

200+

тренінгів проводить щорічно

11 років

проводить інтенсивне навчання

9400 +

учнів із 14 країн світу

за 2 дні

ставить учню базу ораторської майстерності

Дмитро навчається у кращих тренерів Світу

Брайан Трейсі

Радіслав Гандапас

Аллан Піз

Маршалл Голдсміт

Іцхак Пінтосевич

Ентоні Роббінс

Радіслав Гандапас

Володимир Довгань

Ігор Манн

Сергій Азімов

Тисячі учнів назвали цей інтенсив — найкращим

Максим Леонов

Максим Леонов
розробник програмного забезпечення

Катерина Фатула

Катерина Фатула
HR компанії Allo

Ольга Романченко

Ольга Романченко
Керівник компанії

Ярослав Ваган

Ярослав Ваган
студент

Анастасія Іванова

Анастасія Іванова
СММ — менеджер

Олександр Кузнецов

Олександр Кузнецов
менеджер

Ігор Бигдан

Ігор Бигдан
тренер, керівник компанії

Вікторія Бордюг

Вікторія Бордюг
частный предприниматель

Андрій Нестеренко

Андрій Нестеренко
Digital-специалист

Сергій Семенякин

Сергій Семенякин
тренер по навчанню і розвитку персоналу

Дмитро, мабуть, найкращий тренер ораторської майстерності! Після проходження першого курсу завдяки отриманим навичкам я зміг отримати роботу своєї мрії. Тренінги Дмитра спрямовані не тільки на придбання ораторських навичок, але і на звільнення від затискачів і страхів публічних виступів. Проста подача, доброзичлива атмосфера, повторення— лише кілька переваг тренінгів Дмитра.

Діма, величезне ДЯКУЮ!!! Це був один із найкращих тренінгів, які я відвідувала! Ми отримали хороші знання та навички, плюс величезний заряд мотивації та емоцій! Ви створюєте приголомшливу атмосферу і даєте реальні вміння публічних виступів! Це були чудові два дні! Хлопці, всім рекомендую- це того варте!!!! Діма, ще раз, дякую!!!

У мене було два найбільші бар'єри — очі та руки. Діма їх зняв!!! На другій годині інтенсивно! Я відвідую багато різних інтенсивів, тренінгів, семінарів, майстер класів. Але ні один з них за продуктивності та корисності не порівняється з інтенсивом Дмитра!!!!! Це нереально круто! Атмосфера, подання матеріалу, вправи. А найцінніше це те, що ти відразу бачиш результат. Дімо, дякую тобі за твоє працю, за досвід яким ти ділишся. За твою відкритість. За твоє вміння доносити інформацію до кожного.

Шкодаю лише про…одно…Про те,що не зміг відвідати інтенсив «Оратор за 2 дня» ще кілька років тому. Діма - справжній професіонал і фанат своєї справи, який всього за два дні зміг приділити належну увагу абсолютно кожному в групі і навчити справлятися зі своїми страхами. Тренінги Діми це щось більше і важливіше ніж просто тренінги з ораторського мистецтва… Приходьте і вчитеся отримувати кайф від публічних виступів

Той самий, класний підхід до навчання! Це було справді дуже цікаво, максимально корисно та легко! Ніякої непотрібної інформації, нудних фактів чи незрозумілих відступів, все в ідеальній формі і з наповненим змістом! Багато практик! І вона теж побудована з масою класних фішок! Структура просто +++, постійні висновки, потрібні акценти, паузи, перемикання уваги! Дякуємо!

Відгук про тренінг це не зовсім те слово, яким можна охарактеризувати отриманий мною результат і враження, саме те, навіщо я туди і прийшов. Вже 13 років я працюю в продажах, з них 11 в управлінні продажами і людьми на різних рівнях і етапах. На тренінг прийшов з конкретними запитами і бажанням їх вирішити: візуальний контакт, паузи, емоційна складова складової розмови. Ідеально — усьому цьому я навчився, ці навички я успішно розвиваю і роблю своїми звичками. І все це за два дні! Дмитро реально молодець, професіонал, майстерний оратор і вмілий учитель. Він вміє зробити саме так, як в цій китайській мудрості: скажи мені і я забуду, покажи мені і, можливо, я запам'ятаю. Але втягни мене — і я зрозумію!

Я думав, що прийшов до Дмитра вже підготовленим, бо щотижня проводжу навчальні програми в своїх офісах, а також періодично виступаю зі своїм семінаром. Я глибоко помилявся!!! Дмитро спочатку вказав нам акуратно, люблячи на наші численні помилки і за два дні навчив нас технікам, які сам відточував роками. Дмитро справжній майстер своєї справи—і оратор прекрасний і Ритор — вчитель ораторів. Я обов'язково пройду всі три ступені ораторської майстерності від Гуру — Дмитра Бузовського!!!

Завжди думала, що публічні виступи — то не моє... Але настільки прості речі відкрились мені на інтенсиві, а головне дієві! Було легко, але водночас важко. Було весело, МЕГА цікаво. Це НЕ тренінг — це зміна думок і відношення до виступів. Діма, дякую за насичені 2 дні!!! Та до зустрічі!!!

Я — людина, яка з великою часткою скептицизму ставитися до яких-небудь тренінгів, навчань, настанов і т.ін. При цьому сміливо кажу: Дмитро це той, хто необхідний не тільки мені, він потрібний усім! Неважливо хто Ви і чим займаєтеся. Дмитро дає непросто інформацію, він терпляче структурує знання на поличках у Вашій голові, при цьому, не даючи їм покритися пилом, допомагає всім цим користуватися. Дякую! Явно ще побачимось!

Друзі, рекомендую відвідати тренінг Дмитра! Результати в наявності. Змінюється думка і починаєш розуміти, що це справді працює на 120%. Дуже круто, драйвово та ефективно!

ВАУ!) Ось як треба виступати. Супер-відгук Олени. Оратор за 2 дні

Вам дуже сподобається процес навчання

Фото та відео з процесу навчання

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

toyota
allo
caparol
magister
centravis
police
zdravo
estel
yabloki
epam
medinua
ids-aqua-service
cks
variant-n
vitolux
chernomor cosmetics
pluton
ruby-garage
association
advant
vernost
data-group
kvadratgroup
maxa
pravoe-delo
sitecore
эйдос
celentano
friends english club
gis
levelup
trn

ПЛАН НАВЧАННЯ У СУБОТУ ТА НЕДІЛЮ

 • 9:30

  Реєстрація

  Видаємо методички, ручки, бейджики

 • 10:00

  Початок навчання

 • 18:30

  Завершення навчального дня

Чотири кава-брейки: 20 хв, 10 хв, 60 хв, 10 хв.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Київ
Львів
Київ, вул. Болсуновська, 13-15 IQ business center
Львів, вул, Яна Матейка, 6, готель Dnister

ВАРТІСТЬ ТРЕНІНГУ

Оберіть необхідне місто і дату
Базовий
Стандарт
Максимум
Участь у 2-денному інтенсиві
Методичка, ручка, матеріали
Кава-брейк на кожній перерві
Підтримка та турбота команди асистентів
Розбір тренером двох ваших відео виступів після навчання
2-тижнева підтримка тренера в закритому чаті
Список корисної літератури та відеоуроки
Доступ до  закритого відео для закріплення матеріалу
Особиста годинна консультація тренера

«Оратор за 2 дні»

Залишайте заявку та приготуйтеся до найцікавіших та найпродуктивніших вихідних.

Залишити заявку

«ОРАТОР ЗА 2 ДНІ»

Залишайте заявку та приготуйтеся до найцікавіших та найпродуктивніших вихідних.

Залишити заявку